OPTILISED TÖÖ- JA OHUTUSPRILLID TAGAMAKS SINU SILMADE TURVALISUSE!

Silmade heaolu ning kaitse on ühed olulisemad punktid, mida üks hea prillipaar täitma peaks. Kahjuks tavaprillid ei ole võimelised neid ülimalt rangeid nõudmisi täitma. Mõistes klientide nõudlust millegi spetsiifilisema järgi, kui lihtsalt ülimalt hea prilliklaas, oleme turule toonud uhiuued töö- ja ohutusprillid, mis tagavad parima kaitse Sinu silmade jaoks!

Sõltuvalt tegevusest ning keskkonnast on vajalik täita vastavaid nõudeid, et tagada kompromissitu nägemine koos lisatud kaitsega. olenemata sellest, kas vaja on ühevaatelisi, bifokaalseid või progresseeruvaid prilliklaase, suudame spetsiaalselt Sinu nõudmistele toodetud töö- ja ohutusprillidega kõik vajalikud punktid täita!

SERTIFITSEERITUD KAITSE JA PAREM NÄGEMINE TÖÖKESKKONNAS

Töökeskkonnast leiab mitmeid ohutegureid, mis võivad saada Sinu silmadele saatuslikuks- tolm, pinnud, ning isegi ohtlikud kemikaalid. Samaaegselt parima nägemisteravusega pakuvad töö- ja ohutusraamid kaitset nende elementide eest. Vähendades muret, silmade ohutuse üle, saate keskenduda käesolevale ülesandele.

Kõik meie töö- ja ohutusraamid  on toodetud vastavalt EN166-2001 normidele, samuti vastavusele Euroopa PSA määrusele (EL) 2016/425. Raamide tootmine toimub kõige rangemate tehnoloogiliste ning turvalisuse standarte jälgides. Raamid ja klaasid on individuaalselt testitud ja nende ühendamisel loodud sertifitseeritud kaitseprillid, et saavutada nõutav turvalisus ja nägemisteravus.

OPTILISTE TÖÖ- JA OHUTUSPRILLIDE EELISED

 • Kandmisel paraneb keskendumisvõime
 • Kandmisel optimeeritud nägemine
 • Parema nägemise tõttu on vigu vähem
 • Suurenenud motivatsioon
 • Vähenenud silmade väsimus
 • Vähendatud oht

STIILNE NING VASTUPIDAV

Tänu oma kõrgkvaliteetsetele materjalidele on kõik töö- ja ohutusraamid testitud kõige rangemaid viise kasutades. Prilliraamid on enne sertifitseerimis protsessi lõppu seisnud vastamisi lõõmava tulega ning arktilise jääga. Tundnud enda peal kõrvetavaid happeid ning teravaid käiasid. Seda kõike selleks, et saaksime Sulle tagada vastupidavaimat prilliraami.

Selleks, et silmad oleksid kaitstud, ei pea ka järele andmisi tegema prilliraamide välimuses. Raamide valikutest leiab mitmeid erinevaid stiile, mis sobituvad Sinu töökeskkonnaga ideaalselt. Pakkumaks parimat kaitset ning laiemat nägemisulatust on raamid disainitud erinevate lisadega- selleks võivad olla külgmised kaitsed, laiendatud klaaside vaateala, suurendatud klaasiavadega raamid.

Kui tunned, et Sinu elust on puudus kvaliteetsed ning otstarbekad töö- ja ohutusprillid, pöördu lähimasse müügisalongi, et tutvuda valikuga ka kohapeal. Oma silm on siiski kuningas ning niimoodi tunned mugavaima tööprilli ise ära.

Müügisalongides ära unusta mainida salasõna ’’OPTIUM’’, nõnda saad optilised töö- ja ohutusprillid -10% soodsamalt. Salasõna kehtib kuni 31.08.23

TÖÖ- JA OHUTUSRAAMIDE MUDELID

FOTOKROOMSED, TOONITUD JA POLARISEERITUD KLAASID -50%

Kampaania kehtib kuni 30.06.2023

Päike juba särab ning aeg on oma silmadele parim päikesekaitse leida!

Nüüd pole vaja pidevalt prille vahetada. Vali fotokroomsete klaasidega prilid ning tunne end mugavalt nii õue kui ka toas. Fotokroomsed prillid on kui kaks ühes – välistingimustes kaitsev päikeseprill, toas selge ning puhas tavaprill.

Fotokroomsed prilliklaasid on mugavaim lahendus, kuna klaasid muudavad värvi kohanedes valgustingumustele. Mida eredam on päike-seda tumedam on prilliklaasid.

Fotokroomsetel klaasidel on mitmeid eeliseid:

 • Pole vaja kasutada mitut paari prille. Üks prill pakub mugavustunnet nii välistingimustes päikesekaitsena kui ka sisetingimustes tavaprillina.
 • Prilliraamide disaini/välimuse saate valida vastavalt enda näotüübile ning eelistusele
 • Fotokroomseid prilliklaase saab kasutada nii siseruumides, autoroolis kui ka õues.
 • Fotokroomsed klaasid ei vähenda nägemisteravust.
 • Fotokroomsed prillid kaitsevad silmi UV-kiirguse eest vähendades silmadele langevat koormust ning  suurendades kontrastsust.
 • Fotokroomsed prillid sobivad valgustundlike silmadega inimestele.

Transitions Signature Gen8

Valige oma silmadele parim kaitse, mis blokeerib 100% UVA ja UVB kiirgusest ning  kaitseb silmapõhjasid kahjuliku sinise valguse eest.

Turgutage oma stiili ja valige meie Transitions Signature® klassikaliste värvide hulgast:

Proovige midagi põnevat uute stiilitoonide hulgast.

Transitions® XTRActive®

Parimad klaasid lisakaitseks autos. Transitions® XTRActive®, mis on ainulaadselt loodud silmade kaitsmiseks kõige eredamate tulede eest, eriti kuumas kliimas, muutub õues tumedamaks ja aktiveerub isegi auto esiklaasi taga.

Transitions XTRActive klaasid blokeerivad 100% UV-valgust, samuti aitavad kaitsta kahjuliku sinise valguse eest. Kaitse käib käsikäes stiiliga; Transitions XTRActive klaasid on saadaval kolmes ikoonilises värvitoonis.

Transitions XTRActive Polarized

Transitions XTRActive polariseeritud klaasid pakuvad suurepärast kaitset, teravamat nägemist, suuremat vaadet ja erksaid värve. Transitions XTRActive Polarized klaasid on siseruumides selged, kaitsva varjundiga, tumenevad autos, muutuvad eriti tumedaks ja polariseeruvad väljas päikese käes.

Prilliklaasid kuni 30.06.23 lausa -50% soodsamalt!
Sellist võimalust ei tasu maha magada! Külasta Optium Grupp optika salonge ja osta fotokroomseid, toonitud ja polariseeritud klaasidega prillid, mis pakuvad parimat kaitset!

Lisainfo klaaside kohta meie salongidest Tartus, Pärnus, Jõhvis, Narvas ja Viljandis.

“FOTOKROOMSED, TOONITUD JA POLARISEERITUD KLAASID -50%” on saanud ühe vastuse

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga