NEBUVIS
Silmasprei

Ärritunud silmadele
10ml

7,40 

Hariliku silmarohu ekstrakti sisaldav silmasprei NebuVis

Kategooria:

Kirjeldus

Hariliku silmarohu ekstrakti sisaldav silmasprei.

Tänu oma innovaatilisele pihustus süsteemile on NebuVis silmasprei hügieeniline, praktiline ning efektiivne toode. Ühe pihustamisega on võimalik toode kanda kogu silma ulatusele ning silmapiirkonnale, tagamaks niisutuse ning kiire värskenduse kuivadele silmadele.

Näitlustused
Värskendab ning leevendab punetavaid silmi. Toodet on soovitav kasutada kontaktläätsede pikemaajalisel kandmisel; õhu kvaliteetist ning kuivusest tingitud silmade ärrituse korral; kuiva silma tunde korral; päikesevalguse, tuule või liig kuivast kliimast tingitud ärrituse korral; arvutiekraanide vaatamisest või lugemisest tingitud väsimuse korral.

Kasutamine
Sobib kasutamiseks koos kontaktläätsedega.
Kasutus: Pihustada silma 2-3 korda päevas, või vastavalt vajadusele, 5-10 cm kauguselt silma välisnurka.

Koostis:
EI SISALDA: Bensalkooniumkloriidi, kloroksidiini, timerosaali, fenoksüetanooli.

Hoiatus:
Ärrituse ilmnemisel lõpetada sprei kasutamine ning kontakteeruda oftalmoloogiga. Mitte kasutada lahust kui olete allergiline ükskõik millise antud toote koostisosa suhtes. Sulgeda pudel kindlalt iga kord pärast kasutamist.
Vältida pihusti puudutamist käte, silmade ja muude pindadega. Hoiustada temperatuuril 5 -35 kraadi C ning kaitsta valguse eest. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte (alla) neelata. Mitte kasutada pärast realiseerimiskuupäeva lõppu. Tarvitada 90 päeva jooksul pärast avamist. Pakend on steriilne kuni avamiseni.
Vastunäidustused: ei ole leitud ühtegi vastunäidustust. Mitte kasutada, kui on ülitundlikkus mõne koostisosa suhtes. Ei ole vastunäidustatud homoöpaatilise ravi korral.