UUED TOOTED

AUTOJUHI ÖÖ SÕIDU – BLUE BLOCKER PRILLIKLAAS!

untitled

BlueBlocker kate on mõeldud autojuhtidele, kes peavad pidevalt sõitma hämaras või öösel ning halbades ilmastikutingimustes (udu, vihm). See klaas leevendab liigset silmade pinget. Prilliklaasid on kollase tooniga. Seda prilli ei soovitata kasutada päeval sõitmiseks, sest see muudab pildi veel helendamaks, tekitades ülevalgustatust. BlueBlocker töötab kui eraldav kate, mis lõikab 100% UV ja lisaks peegelduvat sinist valgust. BlueBlocker kattega klaasidel on hea kontrast, sealjuures silmi pingutamata on mugav sõita pikki distanse. Kate muudab vaadeldavat pilti heledamaks ja on 100% UV- kaitsega.

Prilliklaasid on pärit Prantsusmaalt ja Itaaliast.

UUS TOODE!  IN ROOM-KONTORIPROGRESSIIV PRILLIKLAAS

untitled 5

Uued progressiivklaasid InRoom on sobilikud just neile, kellel on vaja prille kontoritöö jaoks. Selle klaasiga on võimalik mugavalt teha arvuti- ja lähitööd. Soovitaksime sellist prilli raamatupidajatele, sekretäridele, hambaarstidele, optikutele, õpetajatele, laotöölistele, arstidele ja teistele.

Klaasi disain võimaldab vähendada silmade ja kaela pinget, mis on tingitud pikast arvutitööst. Tänu uuele tehnoloogiale on prillidega harjumine kiire ja mugav.
Võrreldes tavaprogressiiviga on kontoriprill soodsama hinnaga, sealjuures oma kvaliteeti kaotamata.

UUS TOODE!  ARL IZOPLAST ON UUS PARIMA HINNAGA PRANTSUSE  TOORIKUST VALMISTATUD PROGRESSEERUV PRILLIKLAAS.

Sisemise progressiooniga progressiivklaas, mis on toodetud digitaalse tehnoloogia järgi (free form). Soovitatakse igas eas presbüoopiale, eriti sobilik aktiivsetele inimestele.

ARL IZOPLAST progressiivklaasiga on tagatud kandjale:
Kerge kohanemine igal distantsil, lai kaugelevaatamisala ja kõrge vaatamiskvaliteet tänu spetsiaalselt disainitud konstruktsioonile, mugav ja täpne lugemisala, sujuv tugevuse üleminek progressiiv koridoris, kerge kohandumine tänu väikestele ääremoonutustele, stereoskoopiline vaade tänu asümmeetrilisele konstruktsioonile
Alates 20.11.2014 müügil kõikides meie salongides

Comment is closed.