Kampaania

TEOSTA NÄGEMISKONTROLL

Privaatsuspolitika

Privaatsuspolitika

1.ÜLDINE INFORMATSIOON

Oluline on, et saaksite meid usaldada. Seega paneme rõhku E-poe külastajate privaatsuse kaitsmisele. Sellest lähtuvalt ei küsita kunagi Optium Grupp OÜ külastajalt isiklikke andmeid, välja arvatud juhul, kui nad seda informatsiooni ise vabatahtlikult ja teadlikult avaldavad.

Seda informatsiooni ei avaldata kolmandatele osapooltele, välja arvatud kauba kohaletoimetamiseks vajaliku informatsiooni edastamine ning seaduses ettenähtud juhtudel.

2. Kogumise informatsioon

Peamine eesmärk on informatsiooni kogumisel pakkuda kiiret ja mugavat teenust.

 Kui Te tellite Optium Grupp OÜ lehelt kaupa, siis me küsime Teilt järgnevat vajaliku informatsiooni:

– Teie nime;
– Teie aadress;
– Teie e-meili aadressi;
– Teie telefoninumber;

Mõningatel lehtedel teie  saate ennast meie uudiskirja lugejaks registreerida.  Sellisel juhul küsime Teilt järgnevat informatsiooni:

– Teie nime;
– Teie -meili aadressi.

Optium Grupp kogub külastajate kohta ka sellist informatsiooni nagu külastaja IP-aadress,

aeg, millal lehte külastati, kust kaudu tuldi Optium Grupi lehele, kui kaua oldi veebilehel ja muu. Seda informatsiooni kasutame ainult statistika tegemiseks, et muuta Optium Grupp veelgi paremaks. Meie e-poodi külastades salvestab Teie veebilehitseja ajutise faili  (edasipidi: küpsis),

mis võimaldab  pakkuda Teile personaalset veebikasutamise kogemust ning salvestada meie lehel tehtud valikud. Samuti saame Teile küpsise abil ajutiselt kuvada Teid huvitavate toodete reklaame ja muid pakkumisi. 

3. Informatsiooni kasutamine.

Teilt saadud informatsiooni: nime, aadressi, e-maili aadressi, telefoni numbrit ning vajadusel ka krediitkaardi numbrit kasutame ainult tellimuse täitmiseks.

Me jagame Teilt saadud informatsiooni kolmandatele isikutele ainult siis, kui kaup on vaja Teieni toimetada või kui seadus seda nõuab. Nii anname kullerile Teie telefoninumbri, aadressi ning nime.

Kui Teie ei soovi enda andmeid meiega jagada, siis ostu sooritamiseks külasta meie Optika salonge:

4. ISIKUANDMETE EDASTAMINE

Optium Grupp OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, ja meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.”


5. MEIE REKVISIIDID:

Optium Grupp OÜ

Eesti

Tartu 50705

Jaama 175-37

Tel: 7482520

E-mail: info@optiumgrupp.ee